Омолодження рук

Коли зустрічаєш людину, в першу чергу увага звертається на обличчя співрозмовника і його руки. Тому руки по праву вважаються візитною карткою людини. Вони досить точно розповідають про вік, звички і навіть становище в суспільстві.

Явні ознаки старіння зазвичай з’являються на руках, перш ніж вони з’являються на обличчі. Але більшість людей не можуть приховати зморшки, вени і вікові плями, які покривають їхні руки. Однак є кілька косметичних процедур, які можуть допомогти відновити шкіру і зробити руки більш молодими.

У нашому центрі є процедури для омолодження рук і методи лікування, видалення зморшок, пігментних плям, рубців, відновлення тканин, які через вікові зміни шкіри «випливають» на поверхню. Лікарі центру НОВОDЕРМ створили окрему частину програми лікування, що включає такі процедури:

Хімічний пілінг для омолодження рук

Хімічний пілінг часто використовують для омолодження обличчя та шиї, щоб допомогти усунути пігментацію та зробити шкіру більш м’якою, пружною та свіжою. Ці пілінги можуть також використовуватися на шкірі рук, щоб допомогти у виробленні колагену, що у свою чергу допомагає шкірі стати твердішою і сильнішою. Пілінг-шліфувальні процедури працюють, щоб усунути тонкі лінії і зморшки, які можуть бути навколо суглобів. Підтягніть руки.

Поєднання ін’єкцій, може бути використане у ключових моментах наповнення ваших рук, відновлення об’єму, зменшення зморшок та вен.

Видалення родимки і плям на руках, фракційне омолодження

Вікові плями можуть бути постійною проблемою для шкіри рук, особливо якщо ви проводите багато часу на сонці. Це спричиняє пошкодження верхнього шару шкіри і призводить до нерівномірної пігментації і темних плям на верхній частині руки. Лазерне шліфування шкіри є особливо ефективною процедурою, яка позбавить вас від пігментних плям. Лікування стимулює утворення колагену і зміцнює шкіру рук.

Профілактика старіння рук

У шкіри біологічний процес старіння починається вже після двадцятип’ятирічного віку. Тому не потрібно чекати перших ознак старіння шкіри, а починати активно застосовувати профілактичні процедури для омолодження рук. До таких відносяться:

• носіння рукавичок, коли температура на вулиці знижується до 7 градусів;

• влітку не дуже активно засмагати на сонці,  декілька годин вранці та ввечері;

• якщо шкіра рук суха, потрібно кожен раз після контакту з водою і перед тим, як вийти на вулицю, використовувати спеціальні креми;

• працювати з мильними засобами в рукавичках;

• регулярно застосовувати маски для шкіри рук і ванночки з настоїв лікарських трав.

Також в холодну погоду корисно змащувати руки маслом, соняшниковим або оливковим. Вони активно захищають руки від утворення тріщин, різних почервонінь і огрубіння шкіри. Після домашнього прибирання або інших занять руки рекомендується трохи побалувати, зробивши ванночку з морською сіллю (при відсутності – ефірною олією апельсина або лимона).