Омолодження та корекція губ

Кожна людина має індивідуальну форму і об'єм губ, але з часом вони, як правило, стають менш пружними й менш пухкими. Однак існують засоби, окрім косметичної хірургії, які допомагають запобігти віковим змінам.

Підкреслити природну красу губ і надати їм яскравості дозволяє цілий арсенал засобів декоративної косметики: помади, блиски, контурні олівці.
Однак ці засоби не здатні повною мірою впоратися з такими проблемами губ, як асиметрія, недостатній об’єм, нечіткий контур, вікові зміни.

З віком губи стоншуються, втрачають свою повноту, з’являються дрібні зморшки. Всі ці зміни передчасно роблять людину старішою.

Збільшення губ в обсязі проводиться не за допомогою ботокса (як думають більшість), а за допомогою  наповнювачів на основі гіалуронової кислоти.

Сучасні філлери нового покоління такі як Ювідерм Волбелла (Juvederm Volbella),  та новітні методики введення дозволяють відновити природній об’єм та контур губ, згладити дрібні зморшки навколо рота, покращити пропорції, підняти кутики рота.

Ювідерм Волбелла (Juvederm Volbella) – рекомендований FDA для контурної пластики обличчя. FDA – це провідна організація з контролю за якістю медичних препаратів в США та Європі.

Основою філлерів є гіалуронова кислота, яка добре переноситься пацієнтами і є абсолютно безпечною.

Контурну пластику губ можна розділити на 4 види:

• збільшення губ;

• створення контуру губ;

• корекція асиметрії губ;

• зволоження, омолодження губ.

Процедура дозволяє домогтися природнього зовнішнього вигляду губ відразу після процедури.

Гарні губи – головна домінанта у зовнішньому вигляді людини.

Для отримання бажаного результату радимо звертатись до кваліфікованих спеціалістів, які зможуть надати сертифікати якості препаратів.