Подофікс – метод корекції врослого нігтя

Застосування методу «Podofix» дозволяє швидко і безболісних відчуттів для клієнта вирішити проблему врослого нігтя. Також рекомендовано для корекції врослого і деформованого нігтя, при схильності нігтів до скручування та косметичній корекції нігтів.

Позначки:

Podofix – це інноваційна методика в області ортонексії. Застосування скоби на клейовій основі «Подофікс» рекомендовано для корекції врослого і деформованого нігтя, а також для лікування гіпергрануляцій і стержневих мозолів в нігтьовому валику, схильності нігтів до скручування, косметичної корекції нігтів. В основі методики лежить принципово новий підхід, який дає можливість швидко і ефективно вирішити ці проблеми.

Причини вростання нігтя:

• Неправильна обробка нігтів (зрізання кутів нігтя по косій);

• Деформація стопи, (більш відома як “кісточка”, плоскостопість, клишоногість, травми);

• Зміни кісток на тлі артриту;

• Надмірна довжина великого або середнього пальця, перехрещування пальців;

• Спадкова форма нігтів і бічних валиків;

• Неправильний догляд за нігтями (коротке та заокругле зрізання бічного краю нігтя);

• Порушення кровообігу (особливо венозні захворювання, що супроводжується набряком ніг, стоп, пальців і, отже, вростанням нігтя);

• Запальні та інфекційні захворювання, в тому числі грибкові;

• Порушення обміну речовин, прийом деяких ліків (тетрацикліну, доксицикліну та ін.);

• Травма пальця;

• Стягуючі шкарпетки/колготки, що мають шов на рівні пальців ( тривалий тиск );

• Неправильно підібране взуття: плоске взуття, без задників (на кожен крок пальці впиваються в підошву), на платформі (немає пом’якшення під час ходьби), взуття малого розміру (здавлювання ноги), великого розміру (пальці не зафіксовані і вдаряються одна об одну), взуття для занять в спортзалах, модельне взуття з вузьким мисом і на надмірно високих підборах, взуття зі шкірозамінника, балетні пуанти.

На самому початку появи врослого нігтя, коли біль і запалення ще мало виражені, може допомогти і консервативне лікування.

По – перше, необхідне зручне взуття з широкою передньою частиною – це значно зменшує тиск на великий палець стопи. Ще краще походити деякий час босоніж або з відкритими пальцями стопи.

По – друге, категорично відмовитися від короткого підстригання нігтя, що тільки підсилює вростання, деформуючи ніготь. В ідеалі врослий ніготь підстригають по прямій лінії, не нижче верхівки пальця, застосовуючи для цього гострі, з прямими лезами ножиці. Якщо ж край нігтя виявився зрізаним дуже коротко, потрібно ретельно підпиляти його по кутах, щоб не залишати гострих країв, що дратують шкіру.

Щоб уникнути хірургічного втручання пропонуємо –  скоби Podofix. Вони кріпляться на деформований ніготь, і при цьому, завдяки маленькому розміру, вони не заважають при носінню взуття, і навіть при занятті спортом. Їх при бажанні можна зафарбовувати лаком, разом з усім нігтем. Пластина допомагає зменшити тиск на нігтьовий валик і запальні процеси в ньому, що призводить до зняття больового синдрому, а найголовніше, до стійкої корекції зростаючого нігтя.
Ефективність лікарських при врослому нігті залежить від часу звернення: при значному вростанні, а також сильному запаленні може знадобитися післяопераційний догляд (застосування мазей, ванн, лікарських препаратів за призначенням фахівця).

Тому радимо звернутись до фахівців центру Новодерм при перших симптомах.