Подофікс – метод корекції врослого нігтя

Застосування методу «Podofix» дозволяє швидко і безболісних відчуттів для клієнта вирішити проблему врослого нігтя. Також рекомендовано для корекції врослого і деформованого нігтя, при схильності нігтів до скручування та косметичній корекції нігтів.

Позначки:

Podofix – це інноваційна методика в області ортонексії. Застосування скоби на клейовій основі «Подофікс» рекомендовано для корекції врослого і деформованого нігтя, а також для лікування гіпергрануляцій і стержневих мозолів в нігтьовому валику, схильності нігтів до скручування, косметичної корекції нігтів. В основі методики лежить принципово новий підхід, який дає можливість швидко і ефективно вирішити ці проблеми.

Причини вростання нігтя:

• Неправильна обробка нігтів (зрізання кутів нігтя по косій);

• Деформація стопи, (більш відома як “кісточка”, плоскостопість, клишоногість, травми);

• Зміни кісток на тлі артриту;

• Надмірна довжина великого або середнього пальця, перехрещування пальців;

• Спадкова форма нігтів і бічних валиків;

• Неправильний догляд за нігтями (коротке та заокругле зрізання бічного краю нігтя);

• Порушення кровообігу (особливо венозні захворювання, що супроводжується набряком ніг, стоп, пальців і, отже, вростанням нігтя);

• Запальні та інфекційні захворювання, в тому числі грибкові;

• Порушення обміну речовин, прийом деяких ліків (тетрацикліну, доксицикліну та ін.);

• Травма пальця;

• Стягуючі шкарпетки/колготки, що мають шов на рівні пальців ( тривалий тиск );

• Неправильно підібране взуття: плоске взуття, без задників (на кожен крок пальці впиваються в підошву), на платформі (немає пом’якшення під час ходьби), взуття малого розміру (здавлювання ноги), великого розміру (пальці не зафіксовані і вдаряються одна об одну), взуття для занять в спортзалах, модельне взуття з вузьким мисом і на надмірно високих підборах, взуття зі шкірозамінника, балетні пуанти.

На самому початку появи врослого нігтя, коли біль і запалення ще мало виражені, може допомогти і консервативне лікування.

По – перше, необхідне зручне взуття з широкою передньою частиною – це значно зменшує тиск на великий палець стопи. Ще краще походити деякий час босоніж або з відкритими пальцями стопи.

По – друге, категорично відмовитися від короткого підстригання нігтя, що тільки підсилює вростання, деформуючи ніготь. В ідеалі врослий ніготь підстригають по прямій лінії, не нижче верхівки пальця, застосовуючи для цього гострі, з прямими лезами ножиці. Якщо ж край нігтя виявився зрізаним дуже коротко, потрібно ретельно підпиляти його по кутах, щоб не залишати гострих країв, що дратують шкіру.

Щоб уникнути хірургічного втручання пропонуємо –  скоби Podofix. Вони кріпляться на деформований ніготь, і при цьому, завдяки маленькому розміру, вони не заважають при носінню взуття, і навіть при занятті спортом. Їх при бажанні можна зафарбовувати лаком, разом з усім нігтем. Пластина допомагає зменшити тиск на нігтьовий валик і запальні процеси в ньому, що призводить до зняття больового синдрому, а найголовніше, до стійкої корекції зростаючого нігтя.
Ефективність лікарських при врослому нігті залежить від часу звернення: при значному вростанні, а також сильному запаленні може знадобитися післяопераційний догляд (застосування мазей, ванн, лікарських препаратів за призначенням фахівця).

Тому радимо звернутись до фахівців центру Новодерм при перших симптомах.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38