Profhilo: новий рівень ін’єкційних методів

PROFHILO – препарат, завдяки якому птоз, дряблість шкіри відтепер не страшні. Методом БІОРЕМОДЕЛЮВАННЯ препарат PROFHILO дає можливість зменшити втрату пружності шкіри, а також максимально наситити шкіру вологою.

Завдяки своїм унікальним характеристикам Profhilo – є новим інструментом для боротьби зі старінням шкіри обличчя.
Вчені пропонують новий безболісний метод введення препарату, Profhilo – лише в п’ять активних точок, що забезпечує високу результативність для пацієнтів з різними показами вікових змін.
Profhilo – це нова запатентована інноваційна технологія, яка має цілий ряд переваг:

• лише пять точок введення;
• миттєвий результат;
• тривалий ефект;
• гідраліфтинг;
• подвійна дія: зволоження та ліфтинг.

Profhilo, новий препарат на основі гіалуронової кислоти для корекції атонії шкіри, з’явився в 2016 році на ринку Європи, Великобританії та інших країн світу. Перший препарат, що містить гіалуронову кислоту, призначену для ремоделювання шкіри. За десять місяців, протягом яких Profhilo почав застосовуватися в Італії, тільки в одній цій країні було продано більше 50 000 шприців.
Основна причина популярності Profhilo – унікальна структура і властивості, включаючи високу когезію, що дозволяє препарату вільно проходити через підшкірну тканину і дерму, що недоступно традиційним філерам з гіалуроновою кислотою. Завдяки цьому Profhilo ідеальний препарат для введення в анатомічно складні області, яким раніше було важко надати об’єму (наприклад, лоб, шия і підщелепні області). Після введення Profhilo він легко проникає в жировий шар і дерму, рівномірно розподіляючись в тканини протягом 24-48 годин.

Profhilo – додаток, а не конкурент іншим філерам, що містить гіалуронову кислоту. Це сучасний метод відновлення шкіри і його поєднання з введенням вже давно застосованих філерів може стати тонким і майстерним прийомом для досягнення результату. Profhilo здатний вивести професійні навички фахівців на новий рівень і змінити спосіб лікування пацієнтів. У всіх областях обличчя, шиї і області декольте, включаючи ті, для яких раніше не було відповідних методів, Profhilo дозволяє досягти легкого, динамічного збільшення обсягу і вражаючого підвищення якості тканини.

Біосумісний – препарат складається з гіалуронової кислоти високого ступеня очищення виготовленої шляхом біоферментації;

Безпечний – завдяки високому ступеню очищення та відсутності добавок, Profhilo гарантує високу безпеку і тим самим знижує ризик побічних ефектів;

Ефективний – запатентована технологія Profhilo забезпечує пролонговану дію;

Інноваційний – унікальна концентрація 64 мг гіалуронової кислоти, результат запатентованої технології;

Привабливим являється не тільки сам препарат, а й техніка його введення. Він вводиться в 5 біологічно активних точок з кожного боку обличчя, що дає максимальну дифузію продукту, покращення мікроциркуляції та максимальний ліфтинг.
Якщо Ви хочете, щоб ваша шкіра залишалася якнайдовше молодою та пружною, звертайтеся до професіоналів, які знають, як вам допомогти. Але не забувайте, що домашній догляд завжди залишається дуже важливою складовою для підтримки результату після проведених процедур.

Для того щоб результати після процедури Вас задовільняли, радимо звертатись до кваліфікованих спеціалістів, у надійні медичні центри де зможуть надати усі сертифікати на препарат.