Програма БЕЗКОШТОВНОГО лікування псоріазу у медичному центрі «Новодерм»

Позначки:

«Жити з псоріазом просто нестерпно…»

«Часто люди миють руки після дотику до мене…Вони думають – це заразно»

«Іноді мені просто хочеться замкнути двері і ніколи не виходити з дому»

З такими думками живуть люди, які буквально страждають від псоріазу і їх на земній кулі близько 3 %.

Тому ми раді повідомити про унікальну можливість пройти курс БЕЗКОШТОВНОЇ терапії у нашій клініці, найсучаснішими, найефективнішими та найбезпечнішими препаратами.

 

Як заважає псоріаз повсякденному життю?

Існує як фізіологічна складова, так і соціальний аспект впливу захворювання на життя людини. Воно суттєво знижує якісний рівень життя.

Псоріаз – це не тільки дерматологічне захворювання, а й системна патологія, яка може уражати суглоби, нігті та слизові оболонки!

Вибір одягу, заняття спортом, статеве життя та виконання рутинних справ стають випробуванням.

Не всі знають, що псоріаз неінфекційне захворювання і не передається  ані при тісному контакті, ані при потисканні руки…

Вплив псоріазу на сферу психоемоційного та соціального психологічного здоров’я також не менш вагомий. У людей, які стикнулись з псоріазом присутні депресії, бажання соціальної ізоляції.

На жаль, на сьогоднішній день псоріаз повністю невиліковний, проте існує безліч ефективних методів за допомогою, яких захворювання можна взяти під ефективний контроль.

 

Скористайтесь БЕЗКОШТОВНОЮ можливістю лікування псоріазу вже сьогодні! Для детальнішої інформації звертайтесь за телефоном +380970739206.

 

 

Результат лікування через 4 тижні

Фото до після