Секрети інтимної естетики

Жінка, небайдужа до власної зовнішності, завжди прагне до ідеальних пропорцій і форм. Однак, це прагнення не обмежується досконалими контурами фігури та рисами обличчя. Естетика інтимних зон так само важлива для впевненості жінки у власній красі.

Позначки:

У будь якому віці жінка повинна залишатися привабливою та бажаною. Отримувати та дарувати насолоду у сексі – цілком природне бажання. Але з роками або після пологів статеві органи можуть втратити привабливу форму, з’являється дискомфорт – фізичний та психологічний. Щоб повернути у своє життя задоволення та  феєричний секс, пари експериментують, втілюють фантазії. Втім, коли жінка не певна власної краси та соромиться відкритися повністю своєму партнеру, жодні інтимні інновації не допоможуть. Адже кохання сильно залежить від емоцій, а пристрасть може застати тоді і там, де світло не вимикається.

Особливо актуалізуються страхи після пологів: народивши, жінка окрім щастя материнства часто отримує всі жахи післяпологової депресії. Чи не найбільший із них – чи захоче мене чоловік? Чи так само палкими будуть наші стосунки – адже я змінилася. На жаль, так буває. Шви, розриви, деформація – жінці боляче, чоловікові – некомфортно. Статеве життя втрачає іскру. Що далі – фригідніст, асексульність і залатаний халат, чи все ж наважитеся відновити тіло і стосунки? Адже завдяки сучасній медицині, корекція інтимних естетичних дефектів – не проблема, а завдання для кваліфікованих спеціалістів із інтимної пластики. Як і корекція інших частин тіла, інтимна пластика дозволяє надати статевим органам потрібної форми.

Процедура виконується за допомогою локальних ін’єкцій гіалуронової кислоти. Інтимна контурна пластика – не  тільки зовнішнє вдосконалення делікатних зон. Це можливість вирішити багато фізіологічних проблем, що заважають повноцінній сексуальній реалізації. Окрім того, ін’єкції краси в інтимних зонах допомагають підсилити чутливість клітора і точки G – до списку емоцій повернуться яскраві оргазми. Та й чоловік, повернувши собі впевненість у тому, що він таки неперевершений коханець, дивитиметься не “на ліво”, а на вас – заново закоханими очима.

Інтимна контурна корекція має чимало переваг перед хірургічною пластикою. Відсутність наркозу, безболісність, збереження тканин шкірних покривів, найкоротший реабілітаційний період – чинники, що визначають вибір на користь безопераційної пластики. Важливо, що гіалуронова кислота не викликає алергічних реакцій або відторгнення, тож процедура є цілком безпечною. Отриманий ефект триватиме кілька років.

Щоб процедура не викликала жодних ускладнень і дала відмінний результат, проводити її мають висококваліфіковані спеціалісти, здатні точно виконати всі маніпуляції. Фахівців центру дерматології і косметології “Новодерм” понад три роки виконують операції інтимної контурної пластики. За цей час вони повернули впевненість у своїй сексуальності та задоволення від статевих стосунків багатьом жінкам.