Шліфування СО2 лазером

Шліфування здатне освіжити шкіру, вирівняти рельєф, надати шкірі природний колір та однорідний тон, сприяє кращій проникливості косметичних чи лікарських речовин, може слугувати підготовкою до інших процедур.

Метод, який надзвичайно часто використовується в косметології та й у медицині загалом, без якого неможливо позбутися рубців чи розтяжок.

Існує кілька видів шліфування: механічне, хімічне, біологічне, фізичне (до останнього входить фракційний фототермоліз, чи фракційне лазерне шліфування). Для кожного з видів є свої покази і протипокази, і тільки фракційний фототермоліз є універсальним, може застосовуватися при будь-якій проблемі і підходить до всіх типів шкіри.

Фракційним лазерним шліфуванням можна не тільки згладити, а місцями й повністю прибрати післяопераційні, посттравматичні, гіпер- та гіпотрофічні рубці. Метод дозволяє скорегувати наслідки юнацьких вугрів (акне).

Хочемо потішити й молодих мам та й інших людей, що доволі часто страждають на стриї. Фракційний фототермоліз – це найефективніший метод для боротьби з цією непростою проблемою. Лазер здатний не тільки згладити, звузити, надати нормального кольору стрії, а й повністю її ліквідувати, а шкіру навколо розтяжки привести в тонус, надати їй пружності та тургору. Місця, де колись були стриї, будуть засмагати.