Склеротерапія

Чим більше часу сучасна людина проводить в сидячому положенні за комп'ютером або в автомобілі, тим вище ризик розвитку варикозного розширення вен. Одне з дуже неприємних наслідків - викликані розширенням поверхневих вен.

Позначки:

Варикоз – це захворювання вен.  Це одне із захворювань, коли вени розширюються, розтягуються, втрачають свою гнучкість та еластичність, з’являється важкість в ногах, можлива гіперпігментація шкіри нижніх кінцівок. Згодом з’являються екзематичні висипання і навіть виразки.

Причини варикозу нижніх кінцівок:

– вроджена чи набута недостатність клапанів вен;

– інтоксикації, травми, надмірне фізичне навантаження, вагітність, ожиріння, старший вік;

– прийом протизаплідних препаратів;

– стояча робота;

– плоскостопість.

Існують різні способи лікування і профілактики варикозної хвороби. На початкових стадіях ще доцільно проводити профілактичні заходи (періодичні фізичні вправи при постійній сидячій чи стоячій роботі, тим самим посилюючи венозний відтік крові).

До методів лікування відносяться: 

1. Медикаментозне лікування – спрямоване на зменшення набряків, відчуття жару та інших неприємних відчуттів в нижніх кінцівках; а також на сповільнення прогресування рецидивів.

2. Компресійний трикотаж: сприяє покращенню венозного відтоку, попередженню застою і профілактики прогресування захворювання, а також в якості доповнення до інших методів лікування.

3. Хірургічне видалення вен. Даний метод все частіше уступає склеротерапії (за кордономи 85 % пацієнтів проходять лікування за допомогою склеротерапії).

4. Склеротерапія – введення різкої склерозуючої речовини в вену. Більш ефективний вид склеротерапії, Foam-склеротерапія (пінна склеротерапія)дозволяє видаляти як великі, так і малі варикозні розширені вени. Пінна склеротерапія на сьогоднішній день є золотим стандартом лікування варикозного розширення нижніх кінцівок і трофічних виразок.

В основі лікування – ін’єкції спеціального лікарського препарату – склерозанта. Уражена вена звужується зсередини і перестає працювати, а кров відтікає по здорових венах. Для її виконання використовуються  спеціальні тонкі голки або мікрокатетери. Процедура абсолютно безпечна, практично безболісна і дає хороші результати.

Переваги пінної склеротерапії:

+ проводиться склеротерапія варикозно розширених вен, ретикулярних вен і телеангієктазій двох нижніх кінцівок за одну процедуру;

+ успішне лікування ускладнень варикозу (трофічні виразки);

+ лікування варикозу проводиться без госпіталізації, протягом години;

+ лікування можна комбінувати з напруженим трудовим графіком;

+ хороший косметичний ефект відразу ж після лікування;

+ практична відсутність проти показів;

+ варикозна розширена вена видаляється без болі, без розрізів і без наркозу!

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38