Ультрасучасна іспанська методика активної регенерації волосся Regenera®

Чоловіки, і жінки часто стикаються з проблемою втрати волосся. Це може бути як симптомом якого-небудь захворювання, так і самим захворюванням. Для тих, хто не бажає прощатися з волоссям, або повернути втрачене - Regenera Activa.

Позначки:

Клітинна терапія лікування випадіння волосся Regenera – це інноваційний метод відновлення волосся для всіх, хто вже зневірився вирішити проблему стоншування, порідіння і сильного випадання волосся.

Терапія васкуло-стромальними стовбуровими клітинами, використовуючи метод «Regenera® activa» зарекомендувала себе в різних областях застосування:

трихології;

 стоматології;

 дерматології;

 пластичній хірургії;

 щелепно-лицевій хірургії;

 ортопедії;

 естетичній медицинї;

 судинній хірургії;

 урології.

 

Regenera® – це прилад, спеціально виготовлений і призначений для клінічного застосування в регенеративних процедурах з використанням аутогенних мікрографтів, взятих у самого пацієнта.

Чому REGENERA

Дана терапія з використанням стовбурових клітин показує вражаючі результати всього за одну процедуру.  Пояснюється це тим, що стовбурові клітини, взяті за допомогою методики Редженера, сприяють прискоренню регенерації тканин.
Результати відновлення росту волосся видно вже на 21 день.

Показання для застосування REGENERA

На сьогодні методика Regenera найбільш поширена в лікуванні алопеції.
Редженера підходить для чоловіків і жінок в будь-якому віці. Завдяки швидкості, відсутності хірургічного втручання і специфічних препаратів процедура легко переноситься організмом і не викликає ніяких побічних ефектів.

Показання:

  Андрогеннетична алопеція у чоловіків і жінок (спадкове облисіння);

→ Прорідіння волосся різного генезу;

→ Хронічне дифузне випадіння волосся;

На сьогодні методика Regenera найбільш поширена в лікуванні алопеції. Однак застосовується вона також для підтяжки і освітлення шкіри, розгладження зморшок і рубців, загоєння ран. Процедура показана при:

• андрогенній алопеції;

• дифузійній алопеції;

• рубцях (у тому числі застарілих);

• лікуванні якості шкіри;

• anti-aging терапії;

• важкозаживаючих ранах (у тому числі при цукровому діабеті).

 

Переваги методу:

Концентрація. Не багато систем здатні забезпечити клінічно ефективні концентрації стовбурових клітин;

Безпека. Метод Regenera використовується без контакту і механічного впливу, лише отримавши крихітний зразок тканини самого пацієнта;

Вартість. Rigenera полегшує складний і дорогий процес ізоляції стовбурових клітин для лікування пошкоджених матерій;

Біосумісність. Донором матеріалу є сам пацієнт, тому виключається можливість відторгнення або алергічних реакцій, і забезпечується максимальна біосумісність. Обробка біоматеріалу виключає ферментацію і хімічні реакції, тому пацієнт отримує виключно концентровану сироватку з власних стовбурових клітин без сторонніх препаратів;

Швидкість. Процедура займає всього кілька хвилин;

Ефективність. Проявляється вже після першої процедури.

Доступність. Апаратура Regenera Activa компактна і доступна.

 

Редженера – це терапія майбутнього. Спеціаліст, який опанував її, знаходиться на крок попереду тих, хто використовує застарілі методики – громіздкі, небезпечні і дорогі. Результати застосування цієї методики у світі перевершують найсміливіші очікування.

На сьогодні всього 52 сертифікованих лікаря на території країн СНД. Одним із них є Мар’яна Чемирис, кандидат медичних наук, лікар дерматовенеролог, вищої категорії трихолог в Новодерм.

Офіційна сайт компанії:  regenera.pro

Regenera Activa Повний опис застосування методу в трихології