Здорова шкіра голови

Здорова шкіра голови - головний секрет красивого волосся! Ніякими найдорожчими шампунями не можна зробити волосся красивим, якщо є якісь внутрішні захворювання шкіри голови, які вимагають якісного і своєчасного лікування.

Позначки:

Про особливості шкіри голови

Верхній шар шкіри голови, роговий, виконує в першу чергу захисну функцію. І він же піддається найбільшому впливу ззовні: крім звичайних факторів (наприклад, сонця, вітру, перепаду температур, характеру харчування і т. п.), на нього впливаємо ще і ми самі, використовуючи засоби для укладання і забарвлення, а також гарячий фен.

Звичайний цикл життя клітин рогового шару шкіри голови становить близько 28 днів. Однак нерідко цей процес порушується, і відмирання клітин йде швидше, ніж це передбачено природою. Якщо ж клітини відмирають, наприклад, на 14 або на 20 день, то вони не встигають повністю втратити воду. В результаті такі клітини склеюються між собою і утворюють великі лусочки, які ми і називаємо лупою.

Крім зовнішніх агресивних чинників і неправильного догляду за шкірою голови, спровокувати появу лупи можуть порушення обміну речовин, стреси, деякі захворювання.

Ще одна проблема, з якою часто стикаються і чоловіки, і жінки, – передчасне випадання волосся. Це явище свідчить про порушення нормального циклу їх зростання, коли активна фаза коротшає, а кількість волосся, що знаходяться в стадії спокою і регресії, навпаки, збільшується.

Поступово кількість тонких, тендітних волосин збільшується, волосся рідшає і врешті-решт повністю замінюються пушковим волоссям.

Основні фактори, які ведуть до припинення росту волосся, – низький рівень мікроциркуляції крові в шкірі голови, атрофія фолікулів, викликана впливом гормону дигідротестостерону і старінням фолікулів. Спрямований вплив саме на ці чинники дає найкращий результат при лікуванні.

Ніякими найдорожчими шампунями не можна зробити волосся красивим, якщо є якісь внутрішні захворювання шкіри голови, які вимагають якісного і своєчасного лікування. У деяких випадках їх можна перелічити в домашніх умовах, якщо це незначні проблеми. Але самолікування може бути небезпечним, тому варто одразу звернутися до фахівця (трихолога або дерматолога) за професійною допомогою і лікуванням. 

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38